Toodledo - To Do List

Toodledo - To Do List dla iPhone

Lista zadań do wykonania z sychronizacją online

Toodledo - To Do List to uniwersalna aplikacja dla iPhone i iPad do tworzenia list zadań. Jej największą zaletą jest synchronizacja z serwisem Toodledo online. To bardzo wygodne rozwiązanie i powód dla którego warto zwrócić na Toodledo uwagę... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromne możliwości
  • Synchronizacja z serwisem online
  • Wiele możliwości konfiguracji

Wady

  • Interfejs nie jest tak piękny jak w innych aplikacjach

Doskonały
9

Toodledo - To Do List to uniwersalna aplikacja dla iPhone i iPad do tworzenia list zadań. Jej największą zaletą jest synchronizacja z serwisem Toodledo online. To bardzo wygodne rozwiązanie i powód dla którego warto zwrócić na Toodledo uwagę, jeśli potrzebujemy czegoś więcej niż prosta lista zadań do wykonania.

Toodledo - To Do List to aplikacja z ogromnymi możliwościami. Dodane zadania możemy oznaczać gwiazdkami, przyporządkowywać do folderów, nadawać im priorytety, konteksty (np. dom, czy praca), tagi oraz terminy wykonania zadania. Oprócz tego, do każdego tasku, mamy możliwość sporządzenia notatki lub dodania lokalizacji. Razem z zadaniami do wykonania czasami przychodzą nam do głowy również pewne pomysły. Z tego powodu aplikacja Toodledo posiada również możliwość sporządzania dłuższych notatek.

Początkowo wydaje się, że Toodledo ma aż za dużo funkcjonalności. Tylko od nas jednak zależy jak bardzo intensywnie będziemy wykorzystywać wszystkie możliwości Toodledo - To Do List. Największe zalety Toodledo to niewątpliwie synchronizacja z serwisem internetowym oraz to, że jest to aplikacja uniwersalna. Nie potrzebujemy kupować dwóch drogich wersji na iPhone i iPad oddzielnie.

Najczęściej pobierane Zegary i alarmy na iphone

Toodledo - To Do List

Download

Toodledo - To Do List dla iPhone i iPad 2.1.11

Opinie użytkowników o Toodledo - To Do List

Sponsorowany×